فاEn

Follow Us:

آزمایشگاه کالیبراسیون 17025

خانه آزمایشگاه کالیبراسیون 17025

آزمایشگاه کالیبراسیون 17025

شرکت فناوری پیشرفته جهان با اتکاء به سال­ها تجربه و توانمندی علمی و فنی نفرات تشکیل دهنده آن در زمینه ارائه خدمات مشاوره، تامین تجهیزات و قطعات، نصب و راه اندازی، آموزش اپراتوری، سرویس و کالیبراسیون دوره­ ای تجهیزات تحقیقاتی، آزمایشگاهی و آنالایزرهای صنعتی مشغول به فعالیت می­باشد.
واحد سرویس و خدمات پس از فروش شرکت فن آوری پیشرفته جهان با بیش از 20 سال سابقه در زمینۀ نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی و  آنالایزرهای آنلاین و ارائه خدمات راه اندازی آزمایشگاه با رعایت استانداردهای جهانی، آمادۀ ارائه خدمات مشاوره تخصصی و خدمات نصب و راه اندازی در زمینه های زیر می باشد.
خدمات تعمیرات در صورت بروز هرگونه مشكل غیرقابل پیش بینی، امنیت مورد نیاز آزمایشگاه را برای مشتريان به ارمغان می ­آورد. متخصصین شرکت تجهيز دارای تخصص عیب یابی حرفه­ ای هستند که شامل مکانيک و الکترونیک همراه با مهارت های بالا می باشد. این موارد، همراه با زمان پاسخ کوتاه، نرخ خرابی دستگاه ها را به حداقل می رساند.
مهم ترین لازمه ی تعمیر دستگاه های آزمایشگاهی، پس از دانش های الکترونیک، مکانیک، شیمی و … ، تجربه تعمیرات است و این دقیقا همان مطلبی است که می توانید در این شرکت فناوری پیشرفته پیدا کنید.

 

خدمات کالیبراسیون شرکت فناوری پیشرفته جهان از ویژگی های زیر برخوردارند:

  • دارای مجوز سازمان تایید صلاحیت و موفق به استقرار استاندارد 17025 نسخه 2017
  • ارائه داده های قابل اعتماد و جامع از وضعیت دستگاه
  • قابلیت ردیابی به مراجع بین المللی
  • ارائه گواهینامه های کامل و جامع
  • کنترل میانی رایگان (ویژه کالیبراسیون تجهیزات آنالیز دستگاهی)
  • کالیبراسیون مجدد رایگان پس از تعمیر برای تجهیزات مردود. (ویژه کالیبراسیون تجهیزات آنالیز دستگاهی)

 

خدمات تعمیر و نگهداری پیشگیرانه:

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه  نیازهای معمول تعمیر و نگهداری دستگاه را پوشش می دهد و بر اساس استفاده و زمان برنامه ریزی شده است، و طوری برنامه ریزی شده است که در فعالیت های آزمایشگاهی اختلال ایجاد نکند، بنابراین همواره اين اطمينان وجود دارد که که دستگاه در بهترين شرايط ممکن کار می کند.

 

خدمات ارتقاء نرم افزار:

در بروزرسانی هایی که برای نرم افزار دستگاه­ها از طرف شرکت سازنده ارائه می­شود، معمولا عملکردها و قابليت جدیدی به نرم افزارها اضافه می­شوند که باعث افزایش کارايي فعاليت­های آزمايشگاه شود.

 

خدمات احراز صلاحیت:

خدمات احراز صلاحیت دستگاه های آزمایشگاهی به ویژه اسپکتروفتومتر.

 

بسته خدمات جامع شرکت:

( کالیبراسیون + عیب یابی فنی + تعمیر و نگهداری + انبار قطعات  )
اعزام کارشناسان به محل مشتری
ارایه خدمات در محل واحد خدمات پس از فروش شرکت 
آماده خدمت رسانی به مشتری با صرف کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن برای استفاده مجدد از دستگاه.