فاEn

Follow Us:

خدمات پس از فروش

خانه خدمات پس از فروش

خدمات نصب، راه‌اندازی، سرویس و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی
فن آوری پیشرفته جهان

شرکت فن‌آوری پیشرفته جهان به عنوان نماینده انحصاری و فروش برندهای برتر جهانی و پرهیز از همکاری با تأمین‌کنند‌گان متفرقه و بدون پشتوانه، توانسته است تا در کنار عرضه تجهیزات و دستگاه‌های با کیفیت، بالاترین سطح خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم نموده و لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز آنها را در حداقل زمان ممکن و از طریق شرکت‌های تولیدکننده تأمین نماید. بدون شک ارائه چنین سطحی از خدمات به مشتریان، جز به پشتوانه اعتبار بین‌المللی شرکت فن‌آوری پیشرفته جهان و واحد خدمات پس از فروش قدرتمند آن از لحاظ فنی و گستردگی و تنوع قطعات موجود امکان‌پذیر نمی‌باشد.

همچنین به منظور حمایت هرچه بهتر حقوق و افزایش رضایت مشتریان، استانداردهای بین‌المللی ISO 10002:2012 و ISO 10002:2004 را جهت پایش رضایت مشتریان و مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان طراحی و استقرار کرده‌ایم.
واحد خدمات پس از فروش شرکت فن‌آوری پیشرفته جهان با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه و آموزش‌دیده در کمپانی‌های آمریکایی، آسیایی و اروپایی، آمادۀ ارائه خدمات به محققین و صنعتگران عزیز می‌باشد.
از آنجائیکه مهم ترین هدف واحد فنی و خدمات پس از فروش شرکت فن آوری پیشرفته جهان، پاسخگویی به نیازهای فنی و تخصصی مشتریان گرانقدر می‌باشد، مهندسان با تجربه این واحد همواره در تلاشند تا نه تنها پاسخگوی نیازهای تلویحی و تصریحی شما باشند؛ بلکه در اکثر موارد فراتر از انتظار شما سرمایه های ارزشمند شرکت FPJ عمل نمایند.

خدمات منحصربه فرد پس از فروش با بالاترین آمار رضایتمندی

رضایت مشتریان از خدمات واحد فنی
بازگشت مجدد متقاضیان خدمات فنی
بازیابی و احیاء کامل دستگاه های از کار افتاده
تعمیر و عیب یابی سیستم های کروماتوگرافی موجود در ایران

شما با اولین تماس و یا تقاضای کتبی دریافت خدمات، به باشگاه مشتریان ما ملحق و با افزایش همکاری به مشتری ویژه ما تبدیل و از مزایای بالا رفتن امتیازات خود بهره­‌مند خواهید شد. در این بخش شما می‌­توانید از مزایای زیر بهره‌­مند شوید:

 • در ارتباطات تلفنی با این بخش، اطلاعات فنی شما به حداکثر رسیده و توانایی یافتن راهکارهای مناسب برای برخورد فنی با مشکلات دستگاه را فرا گرفته و از اتلاف وقت، انرژی و هزینه در خرابی‌های ساده، جلوگیری خواهد شد.
 • از نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های خریداری شده، آموزش اپلیکیشن تا تعمیرات، خدمات ویژه‌ای را در ارتباط با خدمات پیش و پس از فروش برای شما آماده داریم.
 • با امکانات بخش انبار، شما در انتظار فراهم نمودن قطعات عمومی و در اکثر موارد بردها و قطعات تخصصی نخواهید ماند.
 • همکاران ما آماده ارائه خدمات فورس ماژور هستند.
 • خدمات هات‌لاین ما برای شهرهای دور از مرکز و کشورهای همسایه، امکان کوتاه نمودن فاصله‌­ها را فراهم آورده و ما را به یکی از پرطرفدارترین واحدهای خدمات تخصصی سیستم­‌های کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی جرمی، مولکولی و دیگر دستگاه‌های تخصصی در این بخش تبدیل نموده است.
 • ارائه خدمات کالیبراسیون به دستگاه‌های GC, GC/MS, HPLC, LC/MS, CE, FTIR، دستگاه پلاریمتر، دستگاه رفراکتومتر، انواع ویسکومتر و دستگاه اسپکتروفتومتر
 • ارائه خدمات IQ, OQ, PQ و کالیبراسیون دستگاه‌های GC, GC/MS, HPLC, LC/MS, CE
 • امکان عقد قراردادهای پشتیبانی سالانه
 • ارائه بهترین خدمات در بالاترین سطوح کیفی به مشتریان
 • آسودگی خیال توام با دسترسی سریع و آسان مشتریان به خدمات تعمیر و نگهداری
 • شفافیت و صداقت در ارائه خدمات و پشتیبانی از محصولات ارائه شده در جهت رضایتمندی مشتری
 • تعمیر و بازدید دوره‌ای دستگاه‌ها
 • تامین و تهیه قطعات یدکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در طول مدت گارانتی و خدمات پس از فروش
 • حسن رفتار با مشتری و رعایت اصل مشتری مداری

با راهبردها و راهکارهای فنی و خدمات پس از فروش ما، همچون هزاران مشتری رضایت‌مند شرکت FPJ، از سرعت و دقت آنالیز شیمیایی و میکروبی خود لذت ببرید

458

کالیبراسیون و اعتبارسنجی

4313

عیب یابی و سرویس دوره ای

2497

آموزش های تخصصی

1265

نصب و راه‌اندازی

شرکت فن‌آوری پیشرفته جهان با مدیریت کامل بر روی خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی، آسودگی خیال را برای شما به ارمغان می‌آورد تا بر روی فعالیت‌های مرتبط با کسب و کار خود تمرکز داشته باشید.

واحد سرویس و خدمات پس از فروش شرکت فن آوری پیشرفته جهان با بیش از 18 سال سابقه در زمینۀ نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی و  آنالایزرهای آنلاین و ارائه خدمات راه اندازی آزمایشگاه با رعایت استانداردهای جهانی، آمادۀ ارائه خدمات مشاوره تخصصی و خدمات نصب و راه اندازی در زمینه های زیر می باشد:

 • نصب و راه اندازی انواع تجهیزات آنالیتیکال مورد استفاده در صنایع مختلف از قبیل دستگاه های کروماتوگرافی، اسپکتروسکوپی، جذب اتمی، طیف سنجی و غیره
 • نصب و راه اندازی انواع تجهیزات تحقیقاتی و آزمایشگاهی عمومی از قبیل ویسکومتر، آب خالص ساز، اندازه گیری دانسیته، سیستم‌های کنترل دما، فشار، سطح، آون و انکوباتور و غیره
 • نصب و راه اندازی تجهیزات تخصصی آزمایشگاه های کنترل کیفیت و داروسازی از قبیل محفظه و اتاقک پایداری، تجهیزات تست قرص، اندازه گیری چگالی، آنالایزر کنترل بهداشتی و غیره
 • نصب و راه اندازی انواع تجهیزات تخصصی صنایع و معادن از قبیل تجهیزات آنالیز کک، دوده، زغال سنگ، کالریمتر و کلیه دستگاه های آزمایشگاهی و تولیدی معدن
 • نصب و راه اندازی انواع تجهیزات مورد استفاده در صنایع آب و فاضلاب و دستگاه های کنترل بهداشتی و میکروبی
 • نصب و نظارت بر راه اندازی انواع پایلوت های صنعتی

در FPJ، تیم ما با فعالیت‌های دقیق، سریع و موثر خود در تمامی مراحل، به شما کمک می‌کند تا دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو ممکن نصب و راه اندازی کرده و از خدمات منحصربه فرد باشگاه مشتریان شرکت فن‌آوری پیشرفته جهان بهره‌مند گردید.

مزایای خدمات نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی توسط کارشناسان مجرب و آموزش دیده شرکت فن آوری پیشرفته جهان:

 • قابلیت اطمینان بالا
 • سرعت عمل
 • عضویت در باشگاه مشتریان
 • نیازسنجی قبل از شروع به کار
 • کاهش هزینه
 • صرفه‌جویی در زمان
 • امنیت بالا

شرکت فن آوری پیشرفته جهان با دارا بودن پرسنل متخصص و آموزش دیده در کمپانی‌های تراز اول اروپایی، آمریکایی و آسیایی و در اختیار داشتن سالن سمینار، امکانات و تجهیزات آموزشی تخصصی، آمادۀ ارائه آموزش‌های حرفه‌ای نصب، راه اندازی، کاربری، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات یدکی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی می‌باشد.

خرید بهترین تجهیزات آزمایشگاهی، صنعتی و تولیدی به تنهایی کافی نبوده و با آموزش ناقص کاربری دستگاه ممکن است نه تنها نتایج آنالیزها اشتباه شود، بلکه مشکلات عدیده‌ای به مجموعه تحمیل شود. استفاده نادرست از دستگاه، علاوه بر کاهش عمر مفید دستگاه و وارد آوردن صدمات جبران ناپذیر به تجهیزات، باعث کاهش کیفیت نتایج و در اغلب موارد ثبت نتایج اشتباه می‌شود. آموزش ناصحیح دستگاه، در برخی موارد حتی سلامتی و جان کاربران دستگاه را به خظر می‌اندازد.

از سوی دیگر، کاربری صحیح دستگاه در کنار استفاده از دانش و مهارت، تمامی موارد فوق را به نقاط قوت تبدیل کرده و می‌تواند راه‌گشای سازمان باشد. در این راستا، واحد آموزش شرکت فن‌آوری پیشرفته جهان با همکاری پرسنل مجرب و آموزش دیده واحد سرویس و خدمات پس از فروش شرکت فن آوری پیشرفته جهان، آموزش‌های تخصصی و دوره‌ای مربوط به استفاده صحیح و بهینه از دستگاه را به کاربران آموزش داده و با ارائه راهکارهای هوشمندانه، علاوه بر کاهش هزینه جهت انطباق دستگاه با نیازمندی‌های واقعی آزمایشگاه شما، صحت نتایج و ایمنی کاربران را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شرکت فن آوری پیشرفته جهان با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیار پیشرفته، آمادۀ ارائه خدمات عیب‌یابی و سرویس دوره‌ای کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی در کمترین زمان ممکن است.

مهندسین این شرکت، دوره‌های تخصصی را در کمپانی‌های معتبر اروپایی و آمریکایی، با موفقیت پشت سر گذرانیده و با تجربه سال‌ها تعمیر دستگاه‌های آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قادر به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی می‌باشند.

واحد سرویس و خدمات پس از فروش شرکت فن آوری پیشرفته جهان با برخورداری از پرسنل متعهد و بهره‌گیری از تجهیزات بسیار پیشرفته و با ارائه خدمات عیب‌یابی بسیار سریع، زمان خاموشی دستگاه‌های واحدهای تحقیقاتی و تولیدی را به حداقل رسانیده و با ارائه سرویس‌های استاندارد، بخشی از رسالت خود را در راستای تحقق پیشرفت‌های علمی، صنعتی، تحقیقاتی و تولیدی میهن عزیزمان، ایران را به بهترین شکل ممکن ایفا نماید.

شرکت فن آوری پیشرفته جهان در راستای اعتمادسازی و بهینه کردن خدمات آزمایشگاه‌های علمی، تحقیقاتی و صنعتی از بدو تاسیس تاکنون، آمادۀ ارائه خدمات به این بخش‌ها می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده در مراجع معتبر ملی و بین‌المللی و با امکانات منحصربه‌فرد خود، خدمات تخصصی کالیبراسیون، کیفیت سنجی، گواهینامه‌های IQ, OQ, PQ و اعتبارسنجی کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی را در بالاترین سطح کیفی ارائه می‌نماید.

برخی از خدمات قابل ارائه توسط واحد سرویس و خدمات پس از فروش شرکت فن آوری پیشرفته جهان عبارت است از:

 • کیفیت سنجی انواع تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی (IQ, OQ, PQ) در محل آزمایشگاه/ کارخانه
 • نصب، راه اندازی، آزمایش و کالیبراسیون انواع تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی
 • ارائه انواع دستگاه‌ها و تجهیزات کنترلی آزمایشگاه به همراه گواهینامه‌های کالیبراسیون

همچنین این شرکت آمادگی دارد کلیه خدمات مربوط به کیفیت سنجی تجهیزات تخصصی و عمومی آزمایشگاهی را توسط کارشناسان مجرب شرکت فن آوری پیشرفته جهان و یا متخصصان کمپانی‌های صاحب نام آمریکایی، اروپایی و آسیایی در محل آزمایشگاه یا کارخانه شما به انجام رساند. این خدمات شامل گواهینامه‌های زیر می‌باشد:

 • کیفیت سنجی طراحی؛ (Design Qualification (DQ: انجام فرایند طراحی (در مورد محصولات دارای نمایندگی انحصاری و فروش)، تهیه مستندات کیفی و ارائه به مشتری
 • کیفیت سنجی نصب؛ (Installation Qualification (IQ: انجام فرایند نصب و راه اندازی، تهیه مستندات کیفی و ارائه به مشتری
 • کیفیت سنجی عملکرد؛ (Operation Qualification (OQ: انجام فرایند بررسی عملکرد دستگاه، آموزش و کالیبراسیون، تهیه مستندات کیفی و ارائه به مشتری
 • کیفیت سنجی کارایی؛ (Performance Qualification (PQ: انجام فرایند بررسی صحت عملکرد دستگاه، تهیه مستندات کیفی و ارائه به مشتری